Advertisement
| Mapa Serwisu Mapa Serwisu | Galeria fotografii Galeria fotografii | Kontakt | Elektroniczna Skrzynka Podawcza | BIP |
środa, 28 wrzesień 2016   
Strona główna
22.04.2013r. Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Wiosennej Drukuj E-mail

Wiosna piosenki śpiewa

Wiosna buja w obłokach, wiosna płynie wysoko, wiosna chodzi po drzewach, wiosna piosenki śpiewa – tak śpiewała Wiosna w błękitnej sukience podczas Międzyprzedszkolnego Festiwalu Piosenki Wiosennej, który odbył się w Miejskim Domu Kultury 10 kwietnia. 
Organizatorami pierwszego wiosennego festiwalu przedszkolaków Gminy Słupca było Przedszkole Gminne w Młodojewie oraz Miejski Dom Kultury w Słupcy.

Imprezę tę ze wszech miar należy uznać za niezwykle udaną i potrzebną. 
Festiwalowy koncert prowadziła Aneta Sompolska – nauczyciel przedszkola w Młodojewie. Na scenie zaprezentowali się przedstawiciele wszystkich gminnych przedszkoli. Mali artyści w wiosennym repertuarze i wiosennych kostiumach zapewne już na dobre przegonili znudzoną wszystkim zimę. Wokalne prezentacje uatrakcyjniła grupa artystyczna MDK „Psia Kość”, która opowiedziała dzieciom przygodę Blood Mery i uprowadzonej babci.

Jury, w składzie: Przemysław Stadnik, Tadeusz Piłat oraz Robert Witowski, miało niełatwe zadanie z wyłonieniem najlepszych prezentacji, gdyż dzieci, mimo niewielkiego doświadczenia scenicznego, prezentowały się znakomicie. Dlatego też przyznano równorzędne nagrody i wyróżnienia.
Wyróżnienia otrzymali: Bartosz Andrzejak oraz Nikola Jamruszka i Martyna Ratajczyk (Wilczna); Roksana Kosman (Kotunia); Anna Dębowska oraz Wiktor Wysocki (Cienin Kościelny); Michalina Szymańska (Cienin Zaborny); Nikola Mietz (Piotrowice); Julia Radosiewicz (Młodojewo).

Nagrodzeni zostali: Weronika Królikowska oraz Wiktor Dudkowiak i Dominik Wesołek (Wilczna); Zuzanna Kujawa (Kotunia); Julia Włodarczyk oraz Julia Świtalska i Wiktoria Łężna (Cienin Kościelny); Hubert Kazuś (Cienin Zaborny); Julia Marańda (Piotrowice); Zuzanna Jakubowska oraz Oliwia Kinecka i Anna Najdzińska (Młodojewo). 


Gratulujemy wszystkim wykonawcom, ich rodzicom i nauczycielom.

Katarzyna Rybicka

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć- proszę kliknąć, aby wyświetlić

< Poprzedni   Następny >
Gościmy
Aktualnie jest 7 gości online

Pokaz slajdów

28 Września 2016
Środa
Imieniny obchodzą:
Jan, Laurencjusz,
Wawrzyniec, Luba,
Lubosza, Marek,
Nikita, Salomon,
Sylwin, Wacław,
Wacława, Więcesław
Do końca roku zostało 95 dni.


Cookies

Herb Gminy

Związek Gmin Regionu Słupeckiego

Unia Nadwarciańska

Przedszkole Wilczna


Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Poradnik przedsiębiorcy

Kalendarz imprez

Kalendarz imprez

Poradnik przedsiębiorcy
ePUAPNSR


Schronisko dla zwierząt

Fundusz stypendialny

Fundusz stypendialny

www.bip.gov.pl

BIP

Prezydencja UE

Prezydencja UE