Advertisement
| Mapa Serwisu Mapa Serwisu | Galeria fotografii Galeria fotografii | Kontakt | Biuletyn Informacji Publicznej | Archiwalna wersja BIP |
piątek, 19 październik 2018   
Menu serwisu
Strona główna
Nasza Gmina
Położenie
Urząd Gminy
Jednostki podległe
Oświata
Biblioteki
Władze Gminy Słupca
Ochrona danych osobowych
Alkohole - wykaz
Dyżury aptek
Gminny kalendarz imprez
Przewodnik po urzędzie
Rada Gminy
Organizacje pozarządowe
Referendum 2015
Wybory ławników 2016-2019
Wybory samorządowe 2014
CAF-Wspólna Metoda Oceny
Kwalifikacje atutem w pracy
Komisje Rady
Herb Gminy
Zabytki
Gospodarka
Poradnik przedsiębiorcy
Turystyka
Weimar i Słupca - oficjalni partnerzy
Sołectwa
Telefony alarmowe
Prawo lokalne
Akty normatywne i inne akty prawne
Wzory dokumentów
Przetargi - nieruchomości
Zamówienia publiczne
Przetargi - archiwum
Plany zamówień publicznych
Zamówienia publiczne pon. 30 tyś Euro
Ogłoszenia i informacje
Badania ankietowe
Niezbędne programy.
Ochrona środowiska
Energia wiatrowa
Program ochrony środowiska
Gospodarka Odpadami Komunalnymi
Rejestr żłobków i klubów dziecięcych
Rejestr działalności regulowanej
Regulamin utrzymywania czystości i porządku na terenie Gminy
Publicznie dostępny wykaz danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku i jego ochronie
Rejestr planów miejscowych
Strategia Rozwoju Gminy Słupca na lata 2014-2020
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego.
Archiwum aktualności
Badanie satysfakcji klienta
Wybory uzupełniające do Rady Gminy Słupca
Rolnictwo
Rejestr jednostek organizacyjnych Gminy Słupca
Fundusz Sołecki
Cyfrowe samorządy - POWER
100 rocznica Odzyskania Niepodległości
Informacje z ZUS
Wybory samorządowe 2018
Separator

Separator

Separator

Separator

100 rocznica Odzyskania Niepodległości

BIP_LOGO

Komenda Powiatowa Policji w Słupcy


Separator

Separator

pl.id

Separator

Separator

Europa

Separator

Separator

Prawo miejscowe

Separator

Separator

Dzienniki Urzędowe RP

Separator

Separator

Statystyka
odwiedzających: 4252058


Strona główna
9.01.2018 r. Jasełka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Cieninie Zabornym Drukuj E-mail
Wplatając się w radosny czas Bożego Narodzenia społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cieninie Zabornym przedstawiła wielopokoleniowe Jasełka pt.,,Bóg się rodzi", w których wystąpili:
rodzice, strażacy, absolwenci, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz uczniowie.
Czwartkowy wieczór 04.01 zgromadził na sali gimnastycznej liczną publiczność, która z podziwem oglądała aktorów i wokalistów.                                  
W rolę Maryi i Józefa brawurowo wcielili się Agnieszka Królikowska i Paweł Barański. Aniołami były: Julia Mikołajczyk Agnieszka Molińska, Anna Tomczak, Paulina Bartkowiak, Ewelina Dymowska, Urszula Szymańska i Monika Nowak. Pasterzy zagrali uczniowie kl.V: Amelia Wrotecka, Michalina Szymańska, Konstancja Stawiarska, Nikodem Rzemyszkiewicz, Kacper Ciesielski, Dawid Łęt, Jakub Świątek, Oliwier Witkowski. W pierwszej scenie zatańczyły diabły: dyrektor Urszula Jantosz, Anna Rzemyszkiewicz oraz dziewczęta z klasy IV: Wioletta Czajkowska, Michalina Ciesielska, Anna Konieczka, Julia Marciniak, Martyna Osińska, Martyna Raczyńska i Sandra Wrotecka. Dzieciątko do żłóbka tanecznie wprowadziły dziewczynki z klasy I: Nadia Brzezińska, Maja Dziemińska, Kalina Hartwich, Olga Józefiak, Zuzanna Jurgiel, Martyna Kujawa, Zofia Rzemyszkiewicz, a chłopcy z klasy I: Marcel Jurga, Mateusz Konieczka, Szymon Osowiec, Nikodem Świątek, Filip Trawka dołączyli do nich w pastorałce ,,Bosy pastuszek". Z pokłonem Dzieciątku przybyli królowie: Mirosława Woźniak, Jakub Ciesielski, Andrzej Wojtkowiak a po nich dzieci z tańcem i serduszkami-byli to uczniowie z klasy III: Maja Królikowska, Michalina Maniak, Aleksandra Rogalska, Patrycja Sroka, Nadia Świątek, Kalina Ziółkowska, Dawid Bukowiecki, Mikołaj Jabłoński, Kamil Piotrowski, Bartosz Świątek. Piękne kolędy i pastorałki zaśpiewali: Amelia Imbiorowicz, Oliwia Kudlewska, Klaudia Molińska z klasy VI, Klaudia Miara i Natalia Górniak z klasy VII ,Michalina Szymańska, Alicja Byczkowska, Konstancja Stawiarska, Alicja Rosiak, Kacper Ciesielski i Hubert Kazuś z klasy V, Wioletta Czajkowska, Anna Konieczka, Martyna Osińska, Michalina Ciesielska, Sandra Wrotecka i Piotr Trzciński z klasy IV. Nad całością czuwała Mariola Wiśniewska, która wyreżyserowała to przedstawienie. Oprawą muzyczną i akompaniamentem zajął się Przemysław Stadnik, a niepowtarzalna dekoracje wykonała Anna Rzemyszkiewicz. Dziękujemy panu Tadeuszowi Kazusiowi za użyczenie siana oraz panu Franciszkowi Kupczykowi za fotoreportaż. Spotkanie to było również okazją do wsparcia potrzebującej rehabilitacji Magdy Dogody. Z inicjatywy szkolnego koła PCK, którego opiekunem jest pani Anna Tomczak, przy pomocy druhów OSP: pana Kazimierza Kruszyńskiego i pana Tadeusz Kazusia została przeprowadzona zbiórka na ten cel.
Pani dyrektor Urszula Jantosz dziękując za przygotowane Jasełka złożyła wszystkim zebranym noworoczne życzenia, natomiast ks. Proboszcz Marian Skibiński zachęcił do wspólnego kolędowania.\\
< Poprzedni   Następny >
Gościmy
Aktualnie jest 75 gości online

Pokaz slajdów

19 Października 2018
Piątek
Imieniny obchodzą:
Ferdynand, Fryda,
Pelagia, Pelagiusz,
Piotr, Siemowit,
Skarbimir, Toma,
Ziemowit
Do końca roku zostało 74 dni.


Cookies

Herb Gminy

Związek Gmin Regionu Słupeckiego

Unia Nadwarciańska


Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Poradnik przedsiębiorcy

Poradnik przedsiębiorcy
ePUAP
Schronisko dla zwierząt

www.bip.gov.pl

BIP

biznes.gov.pl
biznes.gov.pl
WFOŚiGW
eUrząd Platforma komunikacyjna