Advertisement
| Mapa Serwisu Mapa Serwisu | Galeria fotografii Galeria fotografii | Kontakt | Elektroniczna Skrzynka Podawcza | BIP |
czwartek, 21 sierpień 2014   
Strona główna
Aktualności
20.08.2014r. Informacja

do właścicieli nieruchomości przyległych
 do cieków
Sucha Rzeka i Meszna

W ślad za pismem Wielkopolskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Poznaniu INFORMUJĘ, ŻE  w miesiącu lipcu br. WZMIUW przystępuje do wykonywania konserwacji cieku pn:
1. Sucha Rzeka w km 0+000-19+500 – na terenie gminy Słupca  w miejscowościach:
Gółkowo, Wierzbno, Kowalewo-Góry, Kowalewo-Opactwo, Wola Koszucka-Parcele, Cienin Zaborny, Perze, Cienin Kościelny, Pokoje, Pępocin, Żelazków i Drążna

Czytaj całość...
14.08.2014 r. Rozpoczęła się budowa kanalizacji

Budowa kanalizacji Rozpoczęła się budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej dla terenu przewidzianego pod budowę zakładu produkcyjnego Hellermann Tyton w Kotuni, gm. Słupca. Wykonawcą inwestycji jest wyłonione w wyniku przeprowadzonego przetargu nieograniczonego Przedsiębiorstwo Budowlane „ZIEMBUD” Sp. z o.o. Koszt inwestycji wyniesie 484 379,79 zł brutto, termin wykonanai inwestycji do 30 października 2014 r.

Czytaj całość...
14.08.2014r. Rozstrzygnięcie Konkursu Fotograficznego

Konkurs Fotograficzny pt.: „Gmina Słupca w obiektywie” wygrała Pan Robert Rusik, drugie miejsce zajęła Pani Agnieszka Graczyk natomiast trzecie miejsce zajął Pan Marek Łechtański. Wójt Gminy Słupca Grażyna Kazuś wyróżniła pracę Pani Agnieszki Graczyk. Wyniki konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi na Zwyczajnej Sesji Rady Gminy Słupca, która odbędzie się w miesiącu wrzesień.

Czytaj całość...
14.08.2014 r. Informacja

1Szanowni Sołtysi oraz  Rolnicy

Okręgowa Stacja Chemiczno- Rolnicza w Poznaniu uprzejmie informuje, że trwają prace nad wyznaczeniem obszarów z ograniczeniami naturalnymi (ONW) polegające  na przeprowadzeniu badań pH gleb, które posłużą jako jedno z kryteriów do ustalenia powierzchni objętych specjalną formą płatności w latach 2014- 2020.

Czytaj całość...
Wielkopolska Wiara Aktywnie Działa
14.08.2014r. Ogłoszenie o przetargu

WÓJT GMINY SŁUPCA OGŁASZA
I przetarg ustny nieograniczony

na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Niezgoda – dz. ew. nr 197/1, dla której w Sądzie Rejonowym w Koninie, X Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Słupcy urządzona jest księga wieczysta KW Nr KN1S/00033803/7. W planie miejscowym zagospodarowania przestrzennego Gminy Słupca zapis dla przedmiotowej nieruchomości brzmi: R/RL

Czytaj całość...
13.08.2014 r. Nowa lampa solarna

lampa solarna

Nowa lampa solarna

W dniu 11 sierpnia 2014 r. w miejscowości Żelazków została zamontowana nowa lampa zasilana energią słoneczną. Lampa została zlokalizowana przy  przystanku autobusowym. Całkowity koszt inwestycji wyniósł 11 400 zł brutto i został sfinansowany z :funduszu sołeckiego. To już trzecia lampa solarna na terenie gminy Słupca.

Czytaj całość...
13.08.2014 r. Komunikat ostrzegawczy

Pada deszczKomunikat ostrzegawczy

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń publikujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 58 wydanego przez Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW PIB Oddział w Poznaniu w dniu 13 sierpnia 2014 r.

Czytaj całość...
11.08.2014r. Wyniki z III turnieju plażowej piłki siatkowej

Dnia 10.08.2014r w Cieninie Zabornym odbył się III turniej plażowej piłki siatkowej. Turniej przeznaczony był dla zawodników niezrzeszonych w klubach siatkarskich. Do rywalizacji przystąpiło osiem par podzielonych na dwie grupy. Nagrody i medale ufundowała oraz wręczyła Wójt Gminy Słupca - Grażyna Kazuś. Zawody sędziował oraz przeprowadził gminy koordynator sportowy- Paweł Barański

Czytaj całość...
6.08.2014r. Gmina Słupca blisko Europy

W prestiżowym magazynie VIP na miesiąc lipiec/wrzesień ukazał się artykuł poświęcony Gminie Słupca, który ma na celu promowania naszej Gminy. 27 marca 2014 r. w Sali sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu rozstrzygnięto plebiscyt Euro-Gmina, Euro-Powiat, Euro-Partner, organizowany przez Euro-Partner Corporation we współpracy z Fundacja Gospodarczą „Euro-Partner”, gdzie po raz pierwszy wyłonił liderów z Wielkopolski.

Czytaj całość...
6.08.2014r. Wakacyjna Szkoła Liderów

W dniach od 4 – 9 sierpnia 2014 r. w Kochowie odbędzie się Pierwsza Ogólnopolska Wakacyjna Szkoła Liderów, której celem jest edukacja liderek i liderów życia stowarzyszeniowego, poprzez przekazanie im  umiejętności i wiedzy potrzebnej w działalności społecznej i zawodowej oraz stworzenie płaszczyzny do rozwoju postaw i poglądów. W trakcie Szkoły uczestnicy wezmą udział w intensywnych treningach oraz warsztatach z umiejętności liderskich, prowadzonych w małych grupach.

Czytaj całość...
Dając krew dajesz życie
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 12 z 758
Gościmy
Aktualnie jest 8 gości online

Pokaz slajdów

21 Sierpnia 2014
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Adolf, Adolfa,
Adolfina, Alf,
Bernard, Emilian,
Filipina,
Franciszek, Joanna,
Kazimiera, Męcimir
Do końca roku zostało 133 dni.

Cookies

Herb Gminy

Związek Gmin Regionu Słupeckiego

Unia Nadwarciańska

Przedszkole Wilczna


Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Poradnik przedsiębiorcy

Kalendarz imprez

Kalendarz imprez

Poradnik przedsiębiorcy
ePUAPNSR


Schronisko dla zwierząt

Fundusz stypendialny

Fundusz stypendialny

www.bip.gov.pl

BIP

Prezydencja UE

Prezydencja UE